1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Giurgiu
  6. Operatori masini - Giurgiu
Postat 21 aprilie 2021

Nitela angajeaza stivuitoristi pentru filiala Giurgiu

  • 2 200 - 2 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Giurgiu, Giurgiu

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Descriere

Nitela este una dintre cele mai mari companii din Oltenia care ofera servicii de logistica si distributie. Scopul nostru este sa oferim clientilor nostri servicii de calitate, la preturi accesibile. clientilor nostri. Ne dorim sa cream un parteneriat puternic cu oameni de incredere, pentru o cooperare de calitate astfel incat, impreuna, sa garantam succesul fiecarui proiect. Totodata, ne mandrim ca suntem considerati o companie de incredere din sectorul logistica si distributie din Oltenia.

In prezent, distributia se desfasoara la nivel regional, in judetele Dolj, Olt,Mehedinti,Valcea,Teleorman si Giurgiu fiind cea mai proaspata filiala unde vom dezvolta echipele de vanzari si logistica pentru a performa in scurt timp.

Candidatul

ideal: - experienta de lucru pe stivuitor;

- rapiditate

si precizie in executie;

- atenţie

deosebită în analizarea detaliilor;

- autorizatie

ISCIR de stivuitorist;

- absolvent

cel putin dе medii / profesionale;

Responsabilitati:

 - executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;

- aseaza

paletii cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si

indicatiilor primite;

- pregateste

si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;

- realizeaza

reaprovizionarea zonei de piking;

- asigura

exploatarea stivuitorului in conformitate cu instructiunile producatorului;

- participa

la lucrarile de reparare, intretinere si revizie, precum si la toate

verificarile tehnice care se efectueaza la stivuitorul pe care il manevreaza;

- participa

la realizarea si mentinerea curateniei in depozit.

Beneficii:

- salariu

competitiv,bonuri de masa,alte avantaje

- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;

 - posibilitati de dezvoltare profesionala.

Esti dinamic?

*Iti place

actiunea,munca in echipa?

*Iti face

placere sa interactionezi cu oamenii?

Daca

raspunsurile sunt pozitive te rugam sa ne contactezi la nr de tel: 0771.471.823

sau 0723.535.597(luni-vinerti intre 08.00-16.00)sau ataseaza cv ul tau.

ID: 217134241Raportează
User avatar

virgil dobrota

Pe OLX din iulie 2016

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din