2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Arges
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Uiasca
Postat 18 aprilie 2024

NET HOTEL ANGAJEAZA bucatar si ajutor de bucatar

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Uiasca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Cerințe:

  • Experienta in domeniu min 1 an ca bucătar/ ajutor bucătar;

  • Sa poată lucra in echipa

  • Respect fata de colegi si de locul sau de munca

Condiții:

  • Echipă tanara si dinamica

  • Bucatarie dotata cu aparate profesionale

  • Ingrediente de calitate si proaspete

  • Echipament profesional

  • Bonusuri in functie de implicare si performanta

  • Posibilitarea decontarii de cursuri si specializari

Responsabilități:

  • Pregatirea preparatelor conform retetelor

  • Primirea materiei prime si aranjarea în spatiile predestinate

  • Mentinerea curateniei la bancul de lucru si in bucatarie

  • Folosirea cu grija a aparatelor profesionale din bucatarie

  • Pastrarea normelor de igena si siguranta alimentara.

Localitate

Uiasca,

Arges

Locație exactă
Arges, Uiasca
ID: 269191815