2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Fabrici, depozite
  5. Fabrici, depozite - Sibiu
  6. Fabrici, depozite - Sibiu
Postat 23 mai 2024

necalificati la fabrica de ciocolata

Salariu

1 600 - 1 800 €

Localizare

Sibiu

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Germania

Oportunități de Angajare în Fabrica de ciocolata din Germania!

Descoperă Gustul Profesionalismului cu Noi!

Suntem o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate cu vechime de 10 ani pe piata muncii și suntem încântați să oferim oportunități de angajare într-o fabrică de ciocolata din Germania.,Se pot face programari pentru plecarile din luna martie

Ce oferim:

Locuri de Muncă Stabile

Colaborează cu o fabrică de ciocolata din inima Germaniei.

-cazarea este pentru 1-2 persoane/apartament, dotata cu Wifi

-mancare sau bani de mancare

- salariu de la 1600 de euro la 1800euro

-contracte de munca pe 2,3 sau 6 luni cu prelungire;

Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri.

Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.

Cautam :

- Persoane dornice să facă parte din industria fabricilor.

- Experiența anterioară sau domenii similare este un avantaj.

- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu

- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.

Responsabilități:

- Participă activ la procesul de producție

- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.

- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.

  • Fabrica noastră se află într-un oraș vibrant din Germania(Baden-Württemberg, Renania de Nord-Westfalia și Bavaria)Cum să aplici:Va oferim detalii la urmatoarele numere de telefon 07******66 sau 07******97 ,07******66 intre orele 09-17

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 264572268