2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
Andrei
Postat 19 aprilie 2024

Ne mărim echipa, Video Maker

Localizare

Iasi

Descriere

Ne mărim echipa!

Compania noastră caută un Video Maker talentat și creativ, dispus să călătorească pentru proiecte. Dacă ești pasionat de producția video și ai abilități excelente de editare și montaj, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

• Posesor permis categoria B

• Crearea de conținut video de înaltă calitate pentru diverse scopuri și platforme

• Montajul și editarea materialului video conform cerințelor și specificațiilor proiectului

• Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta concepte și idei creative

• Deplasarea la locații diverse pentru filmări și producții video

Cerințe:

• Experiență demonstrată în producția și editarea video

• Abilități excelente de editare video și cunoștințe solide ale programelor de editare (ex. Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro etc.)

• Capacitatea de a lucra eficient în echipă

• Disponibilitatea pentru deplasări la nivel local și național

• Creativitate și atenție la detalii

Beneficii:

• Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ

• Posibilitatea de a călători și de a lucra pe proiecte interesante și variate

• Salariu competitiv și beneficii suplimentare

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să aduci contribuția ta la crearea de conținut video captivant, te rugăm să trimiți CV-ul și un portofoliu de lucru la adresa de e-mail. Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să discutăm despre potențiala ta implicare în echipa noastră.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268211442