2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Sibiu
  6. Personal necalificat - Sibiu
Postat 25 aprilie 2024

Ne marim echipa!

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: RO 32292892

Personal curățenie și spălat vase pentru laborator de cofetărie-patiserie

Căutăm o persoană responsabilă și harnică pentru a se alătura echipei noastre în calitate de personal de curățenie și spălat vase într-un laborator de cofetărie-patiserie. Dacă ești organizat, atent la detalii și îți place să lucrezi într-un mediu culinar creativ, te așteptăm să aplici la acest post.

Responsabilități:

- Curățarea și menținerea igienică a tuturor spațiilor de lucru, inclusiv bucătăria, depozitul și zona de producție.

- Spălarea eficientă și curățarea ustensilelor de bucătărie, a vaselor și a echipamentelor utilizate în procesul de preparare a produselor.

- Colectarea și gestionarea corectă a deșeurilor și a materialelor reciclabile.

- Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară în conformitate cu reglementările în vigoare. Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul curățeniei și/sau spălării vaselor reprezintă un avantaj. - Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient. - Atent la detalii și organizat în timpul efectuării sarcinilor.

- Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și aglomerat. - Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară. Beneficii:

- Program de lucru flexibil în funcție de nevoile laboratorului.

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ .

- Salariu competitiv și posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

Pentru a aplica la acest post, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție.

Te vom contacta pentru un interviu în cazul în care profilul tău corespunde cerințelor noastre. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință și să te alături echipei noastre! Cu stimă, Echipa laboratorului de cofetărie-patiserie

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 269229221