Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bacau
  6. Personal necalificat - Bacau
Postat 06 decembrie 2021

Muncitori necalificati Bacau (Transport Gratuit)

  • Tip job

    Full time

  • Bacau, Bacau

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

APT Resources & Services angajeaza muncitori productie pentru un mare producator de mase plastice din Hemeius, Judetul Bacau.

Responsabilitati:

- Alimentarea masinilor cu materie prima;

- Urmarirea procesului de productie si verificarea calitatii produselor;

- In cazul defectarii masinii anuntarea persoanei responsabile;

Cerinte:

- Studii medii;

- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi: 6-14, 14-22, 22-6;

Se ofera:

- Salariu in functie de nivelul studiilor & calificarilor si experientei;

- Tichete de masa in valoare de 17 Lei/Zi;

- Transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius;

- Asigurare medicala la clinica privata;

- Sporuri (noapte/week-end);

- Bonusuri in functie de performanta;

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la Numarul de Telefon: 07********43 - Alexandru Ciuclea.

ID: 223330920

Apt Resources & Services Iasi

Pe OLX din octombrie 2018

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din