2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 1
Postat 26 aprilie 2024

Muncitor pentru Echipa Tehnica Administrativa

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Descriere

Candidatul Ideal

  • Poate fi si pensionar civil sau subofiter MAPN, Jandarmerie, MAI, SPP, etc. (lacatus, instalator, zugrav, etc)

  • Persoana harnica, serioasa, dornica de munca

  • Abilitate in rezolvarea problemelor in mod rapid si eficient Permis de Conducere Cat. B

Descrierea jobului :

  • - Activitati specifice de reparatii, intretinere agentie - puncte de lucru in Bucuresti

  • - Program de lucru : Luni - Vineri 9.00 - 17.30

Noi iti oferim :

  • Contract de munca din prima zi de lucru, concediu de odihna platit.

  • Venit salarial lunar : 2.800 lei - 3.000 lei net pentru perioada de proba de o luna de zile. Posibilitate de castiguri suplimentare.

  • Oferim : masina, telefon, echipament de lucru

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 267727346