2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Apahida
Postat 11 aprilie 2024

Muncitor necalificat in metalurgie

Salariu

4 150 lei

Localizare

Apahida

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 21936165

Descriere

DESCRIERE

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza Muncitor necalificat in metalurgie.

Cerinte:

- studii minime;

- responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenta;

- spirit de initiativa, dinamism;

- orientare catre eficienta / rezultate;

Responsabilitati:

- pregateste pentru gravare placile primite din depozit;

- aplica filmul fotorezistent pe placa de metal;

- opereaza utilajele de expunere a desenului ce urmeaza a fi realizat in procutie;

- developeaza placile si le trimite mai departe in procesul de productie;

- informeaza asupra problemelor de productie aparute cat si a aventualelor defectiuni;

Oferim oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Localitate

Apahida,

Cluj

Cluj, Apahida
ID: 248740577