2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Prahova
  6. Personal necalificat - Ploiesti
Postat 30 aprilie 2024

Muncitor Necalificat / Ajutor de Croitor - Atelier Draperii Ploiesti

Salariu

2 200 - 2 500 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 46226597

Suntem in cautarea unui coleg nou. Nu este necesara experienta in domeniu, trebuie si compensezi prin responsabilitate, atentie si dorinta de invatare.

Avem nevoie de ajutor la Masa de Croit pentru asezarea materialelor, taiatul, ambalatul si adusul rolelor de materiale la masa.

Locatie:

Ploiesti, Strada Pompelor Nr. 3 in Incinta Ubemar

Ce cautam?

- Munca in echipa;

- Atentie la detalii;

- Punctualitate;

- Responsabil;

- Rezistent la efort fizic;

- Invatare rapida;

- Foarte bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Ce vei face?

- Pregatirea comenzilor pentru livrare.

- Mentinerea curateniei in depozit;

- Manipularea si asezarea produselor in spatiile amenajate;

- Participarea la verificarea produselor din punct de vedere calitativ si cantitativ, inainte

de expedierea acestora;

- Respectarea procedurilor si a standardelor de calitate si etica

Pentru munca si seriozitatea ta, noi iti oferim:

- Pachet salarial competitiv.

Te asteptam sa aplici pentru a ne intalni la interviu

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269045105