2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Suceava
  6. Constructii - Suceava
Accent Jobs Romania
Postat 25 aprilie 2024

Angajam muncitor la drumuri in Belgia

Salariu

18 - 20 €

Localizare

Suceava

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Angajăm în Belgia persoane pentru pozitia de muncitor la drumuri.

Responsabilitati:

  • instalat conducte pentru canalizare

  • racordat conductele la casele noi

  • reparat trotuare, montat borduri si pavele

  • realizarea de rigole si fundatii

  • turnat beton

  • lucrari de drenaj

  • sapaturi manuale la nevoie

Candidatul ideal :

  • Experiență relevanta in domeniu,  minim 1-2 ani;

  • Cunoștințe de limba engleză sau franceză la nivel conversațional

  • Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu

Beneficii:

  • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

  • Tichete de masa

  • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

  • Al 13-lea salariu

  • Bani de vacanță

  • Asigurare medicală

  • Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 253359684