Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Spalatori vase
  5. Spalatori vase - Suceava
  6. Spalatori vase - Suceava
Postat 15 septembrie 2022

Muncitor bucătărie vase - Hotel Continental Suceava

  • Tip job

    Full time

  • Suceava, Suceava

Descriere

Descrierea postului

Hotel Continental Suceava angajeaza Muncitori bucatarie - pentru spalat vase!

Cerinte:

Efectuează și păstrează curățenia conform normelor de igienă în spatiile aferente bucătăriei;

Curăță și igienizează vesela și celelalte dotări utilizând substanțele aprobate conform procedurilor; Efectuează lucrări pregatitoare pentru activitatea de preparare a produselor culinare în cadrul bucătăriei și a servirii acestora (curățarea și spălarea legumelor-fructelor, a vaselor în care se prepară produsele, a veselei și tacâmurilor si altele).

Oferim:

Conditii bune de munca, contract de munca, salariu + tichete de masa conform politicii companiei, plus alte beneficii/bonusuri.

Informatii la telefon: 07********16 Vă rugăm sunați în intervalul orar 11:00 - 16:30

ID: 243821005

Loredana

Member Since septembrie 2014
Activ pe 30 septembrie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din