2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
Protiencu Loredana
Postat 23 aprilie 2024

Ajutor bucatar - Hotel Continental Suceava

Localizare

Suceava

Descriere

DESCRIERE

Pentru Hotel Continental Suceava căutăm Ajutor Bucatar

Cerinte:

  • Atitudine deschisă, amabilă, pozitivă;

  • Abilități de relaționare și lucru în echipă;

  • Persoană meticuloasă, ordonată și responsabilă;

  • Abilități de organizare și comunicare;

  • Dornic să învețe lucruri noi și inițiativă.

Responsabilități:

  • ajuta la pregatirea pentru prepararea produselor culinare respectand retetele unitatii

  • experienta in domeniu constituie un avantaj

Beneficii:

  • Salariu fix + tichete de masă proporțional timpului lucrat şi politicii companiei;

  • Decont transport.

  • Abonamente medicale personalizate.

    Pentru detalii puteti suna de LUNI pana VINERI intre orele 09:00-17:00 la telefon: 0_7_4_4_6_4_2_7_9_3

    Cv-urile se pot depune si la receptia hotelului : Strada Mihai Viteazul 4, Suceava

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 250045672