Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati
  4. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Bucuresti - Ilfov
  5. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Bucuresti
  6. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Sectorul 2
Postat Azi la 12:04

Muncitor/Ambalator - Persoana cu Dizabilitati

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de studii: Necalificat

Descriere

Atelierul de Pânză recrutează!

Atelierul de Pânză deține statutul de unitate protejată autorizată din 2014, fiind înființat în anul 2009.

Principalele produse pe care le realizăm sunt: sacosele reutilizabile din bumbac 100%, (netratat, nevopsit, neînălbit), măștile reutilizabile, diverse produse create din materiale textile pre-productie (care astfel prind o nouă viață), iar din toamna lui 2021 mai adăugăm la portofoliul nostru și colecția de sacoșe din bumbac reciclat.

Aceste locuri de muncă se adresează persoanelor cu dizabilități care pot lucra part-time (4 ore) sau full-time (8 ore).

Responsabilități:

- etichetat produse;

- introdus șnur la săculeți;

- oferă suport în producție;

- organizat produse în colete;

- ambalat și manevrat cu atenție colete;

Cerințe:

- seriozitate;

- capacitatea de a lucra independent, dar și în echipa;

- atenție la detalii și în executarea sarcinilor de lucru;

- persoană deschisă și cu bune abilități de comunicare;

Oferim:

- Pachet salarial motivant (salariu fix + tichete de masă în valoare de 20 de lei pe zi);

- contract de muncă (perioada de proba 6 luni);

- mediu de lucru plăcut și modern;

Sediul nostru se află în zona Obor, Sector 2 București, pe Stradă Isp;ravnicului nr 33-35.

Pentru mai multe detalii, nu ezitați să ne contactați la numărul 07******52

ID: 228353663

Alexandra Bratu

Member Since octombrie 2015
Activ ieri la 07:22

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din