2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Postat 28 mai 2024

MRB Electric angajeaza Lacatus Mecanic

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

  • Scoala profesionala / Curs de calificare / Studii medii de specialitate

  • Formare profesionala lacatus mecanic / lacatus montator

  • Cunostinte de baza de desen tehnic si control dimensional

  • Experienta in domeniul confectiilor metalice

  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Executia in atelier a diferitelor lucrari de confectie metalica

  • Executa operatii de taiere-debitare, gaurire, ajustare, asamblare, finisare a diferitelor piese metalice

  • Pregateste masinile si utilajele pentru taiere-debitare

  • Construirea, montarea si instalarea diferitelor piese si ansambluri metalice usoare

  • Activitati specifice de lacatuserie in confectii metalice si montaj al acestora

  • Atributii in executia constructiilor metalice sudate

  • Competentele pentru diverse operatiuni mecanice

Beneficii

  • Loc dе muncа stabil pе pеrioada nedeterminata

  • Salariu motivant

  • Echipare cu echipament si trusa de scule corespunzatoare

  • Program de lucru de L-V, 8 ore/zi , 1 schimb

  • Bonus de recomandare

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270261780