2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Social Media
  5. Social Media - Cluj
  6. Social Media - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

MotoMus cauta coleg in Cluj / Gherla! Content și Social Media Marketer

Localizare

Cluj-Napoca

Candidatul ideal are experiență în mediul online, este creativ și atent la detalii, știe să folosească calculatorul și în același timp scrie și vorbește corect, este un om pozitiv, un jucător de echipă căruia îi place să vină cu soluții în rezolvarea problemelor și care se adaptează ușor la procedurile interne ale companiei.

Descrierea jobului

MotoMus (www.motomus.ro) caută Content și Social Media Marketer în punctele de lucri din Gherla sau Cluj-Napoca!

Te invităm să lucrezi într-o echipă tânără ale căror motoare principale sunt viziunea, atitudinea pozitivă și satisfacerea nevoilor clienților!

Această echipă este factorul cheie care ne-a ajutat să ne dezvoltăm de la an la an, iar acum a venit momentul să îți pregătim și ție un loc între noi pentru a ne ajuta să continuăm în mod eficient evoluția.

Responsabilitățile tale principale vor fi: administrarea, întreținerea, construirea și planificarea postărilor în paginile din platformele social media: Facebook, Instagram, Google Business, construirea, planificarea și trimiterea recurentă de newlettere, administrarea contului YouTube, administrarea site-ului web (construirea unor texte și pagini, construirea cupoanelor de reduceri, folosirea sistmelor din platformă în scopuri de marketing, menținerea legăturii cu reprezentanții platformei).

Experiența anterioară în gestionarea paginilor de social media și abilitățile de editare foto-video (utilizarea unor instrumente precum Adobe Creative Suite) reprezintă un plus.

Printre beneficiile de a lucra cu noi se găsesc următoarele:

1. Salariu atractiv

2. Bonusuri în funcție de performanțe

3. Mediu de lucru plăcut

4. Training-uri

Așteptăm cu intres CV-ul tău!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 264528186