2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Brasov
  6. Muncitori constructii - Rasnov
Postat 23 mai 2024

Montatori Termopane

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Rasnov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 18122191

Descriere

### Anunț de Angajare: Montatori Termopane

Compania: Bombardier Termopan

**Locație: Râșnov

Tip Job: Full-Time

Descrierea Postului:

Bombardier Termopan, un lider în industria producției și montajului de termopane, își extinde echipa și caută montatori de termopane calificați și dedicați. Dacă ai experiență în montajul ferestrelor și ușilor termopan și dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

- Instalarea ferestrelor și ușilor termopan la domiciliul și locațiile clienților

- Asigurarea montajului conform standardelor de calitate și siguranță ale companiei

- Măsurarea și ajustarea precisă a elementelor termopan pentru a asigura o potrivire perfectă

- Colaborarea cu echipa pentru a asigura finalizarea proiectelor în termenul stabilit

Cerințe:

- Experiență anterioară în montajul de termopane sau în domenii similare (minim 1 an)

- Abilități tehnice și practică în utilizarea uneltelor și echipamentelor specifice

- Atenție la detalii și abilitatea de a lucra precis

- Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă

- Permis de conducere categoria B

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv, corelat cu experiența și performanța

- Echipament de lucru și de protecție asigurat de companie

- Oportunități de formare și dezvoltare profesională

- Mediu de lucru dinamic și colegial

- Posibilitatea de a lucra într-o companie stabilă și în creștere

Aplicare:

Dacă ești interesat și consideri că îndeplinești cerințele, te rugăm să ne contactezi telefonic la 07********72

Localitate

Rasnov,

Brasov

Brasov, Rasnov
ID: 270619303