2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Vrancea
  6. Muncitori constructii - Focsani
Postat 12 aprilie 2024

Montator Tamplarie Pvc FEREASTRA FOREST

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 33161151

La Fereastra Forest, recunoaștem că măiestria vine cu timpul și dedicație. Nu ne

așteptăm ca noii noștri colegi să aibă cunoștințe vaste de la început. Punem preț pe

adaptabilitate și dorința de a învăța, oferindu-ți suportul unui mentor dedicat în

prima lună de activitate. Mentorul te va iniția în cultura și procedurile noastre,

oferindu-ți toate instrumentele necesare pentru a te dezvolta profesional și a excela

în rolul tău.

Despre Noi:

Cu peste 14 ani de activitate în domeniul tâmplăriei PVC și aluminiu, Fereastra Forest

este lider de inovație și excelență. Angajamentul nostru față de calitate și dezvoltare

continuă ne ghidează în procesul de expansiune, căutând să adăugăm în echipa

noastră persoane dinamice, responsabile și pasionate de meseria lor, pentru poziția

de Montator Tâmplărie PVC, Rulouri, Sisteme de Sticlă, Obloane.

Responsabilități dupa perioada de integrare:

• Montarea și instalarea tâmplăriei PVC, rulourilor, sistemelor de sticlă și

obloanelor conform specificațiilor tehnice și cerințelor impuse de catre

companie.

• Asigurarea calității și conformității instalărilor efectuate.

• Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice apărute în timpul montajului.

• Colaborarea strânsă cu echipa de proiect pentru a asigura îndeplinirea

cerințelor clienților.

• Menținerea unui mediu de lucru sigur și curat.

• Participarea la ședințe de formare și dezvoltare profesională pentru a rămâne

la curent cu ultimele inovații în domeniu.

Ce Căutăm:

• Permis de conducere categoria B

• Nu cautam cu experienta in domeniul nostru de activitate, deoarece postul este pentru junior in cadrul firmei, dar prezinta un avantaj experienta în montajul tâmplăriei PVC, rulouri, sisteme de sticlă și obloane, preferabil.

• Abilități tehnice medii solide și atenție la detalii.

• Capacitatea de a citi și interpreta desene tehnice.

• Spirit de echipă, profesionalism și adaptabilitate.

Ce Oferim:

• Perioada de Inițiere: Suport prin mentorat dedicat pentru o integrare

eficientă.

• Consolidare și Dezvoltare: Recunoașterea eforturilor și progresului, cu

posibilitatea de avansare în cadrul echipei.

• Evaluarea Performanței: Evaluări periodice care pot duce la ajustări salariale

și oportunități de dezvoltare profesională.

• Echipament de Lucru: Toate instrumentele și echipamentele necesare pentru

a efectua montajul la cele mai înalte standarde.

• Beneficii: Pachet competitiv de salarizare,bonusuri la sfarsit de an, bonusuri de ziua de nastere, bonusuri bazate pe performanță, și posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și în creștere.

Cine nu ar trebui sa aplice :

  • Cei care preferă rutina peste provocări noi și oportunități de învățare. Compania caută indivizi dispuși să exploreze și să se adapteze la diferite situații, învățând în proces.

  • Persoanele care doresc să lucreze exclusiv independent, fără a colabora cu echipa. Colaborarea strânsă cu echipa de proiect și participarea la ședințe de formare sunt aspecte esențiale menționate în descrierea postului.

  • Cei care rezistă la feedback și dezvoltare profesională. Compania valorizează feedback-ul și consideră dezvoltarea continuă a angajaților ca fiind crucială pentru succes.

  • Indivizii care nu sunt angajați în învățarea continuă. Având în vedere accentul pus pe mentorat și dezvoltare, este esențial ca aplicanții să fie dornici de a învăța și de a se perfecționa.

Cum să Aplici:

Ești gata să te alături echipei noastre?

Pentru mai multe informații, suntem disponibili 07********40 telefonic între orele 8-17, de luni până vineri. Așteptăm cu entuziasm să te cunoaștem și să te vedem evoluând în cadrul echipei Fereastra Forest!

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 266580409