2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Craiova
Todome Fero
Postat 24 iulie 2024

Montator Structuri Metalice Todome

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Montator Structuri Metalice Căutăm montatori de structuri metalice motivați și dedicați pentru a se alătura echipei noastre în domeniul construcțiilor metalice.

Candidații selectați vor avea oportunitatea de a lucra la diverse proiecte de construcții metalice, contribuind la realizarea unor structuri robuste și de înaltă calitate.

Responsabilități:

• Montarea și instalarea structurilor metalice conform specificațiilor și planurilor de construcție.

• Asamblarea și fixarea componentelor metalice utilizând tehnicile și instrumentele adecvate. • Verificarea și ajustarea precisă a măsurilor pentru a asigura alinierea și nivelarea corectă a structurilor.

• Respectarea standardelor de siguranță și a regulilor de lucru pe șantier pentru prevenirea accidentelor și asigurarea securității tuturor angajaților.

• Colaborarea strânsă cu echipa de construcții pentru a asigura respectarea termenelor limită și calitatea lucrarilor efectuate.

• Participarea la activitățile de întreținere și reparații ale structurilor existente, după caz. Cerințe: • Experiență anterioară în montarea și instalarea structurilor metalice în cadrul proiectelor de construcții.

• Abilități excelente de interpretare a planurilor de construcție și a schemelor tehnice.

• Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica clar cu colegii și supervizorii.

• Capacitatea de a lucra în condiții fizice solicitante și de a ridica greutăți mari, conform necesităților lucrărilor.

• Atitudine proactivă față de siguranța pe șantier și respectarea regulilor de securitate.

• Disponibilitatea de a lucra în schimburi variabile și, uneori, în weekenduri sau în afara orelor normale de lucru.

Dacă sunteți pasionat de domeniul construcțiilor metalice și aveți abilitățile necesare pentru a face față cerințelor acestui post, vă invităm să aplicați.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să discutăm mai multe în cadrul interviului

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269542865