2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Timis
  6. Constructii - Timisoara
Postat 21 aprilie 2024

Montator schele si ajutor cu permis . cat.C-fara atestate Germania

Salariu

2 200 - 2 700 €

Localizare

Timisoara

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Germania

Descriere

.Denumirea postului:

Societate germana angajeaza cu contract german cu incepere imediata,montator schele cu experienta si ajutor montator schele fara experienta cu permis cat C sau CE

-locul de munca este in localtatea Ebenweiler,- Baden Württemberg

-pentru sofer nu necesita atestate sau cartela tahograf

-pentru schelar trebuie experienta

Descrierea postului:

- Conduceți camionul la șantier dimineața - Ajutor la constructia de schele pe santier - Încărcarea și descărcarea materialului de schele pe șantier - Asigurarea încărcăturii - Camionul înapoi în firma seara - Construire, transformare si dezmembrare schele la case unifamiliale, blocuri de locuinte, blocuri industriale etc. - 40-50 de ore pe săptămână

Cerinte

- fara teama de inaltime - Nu necesita experienta in schele -pentru sofer

-experienta pentru montatori de schela

- Cunoștințele de bază de germană sau engleză reprezintă un avantaj, dar nu obligatoriu.

Salariu este 16,50 € brut pe oră, după 3 luni 17,00 € brut pe oră

-orele suplimentare se platesc separat

-30 zile de concediu pe an

-se asigura echipament de lucru

Pentru cei interesati se poate asigura si cazare-incameră single cu frigider propriu, bucătărie și baie comună, WiFi disponibil - 217 EUR pe lună

Pentru detalii suplimentare va rugam sa sunati sau trimite.ti un CV

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 267550194