2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Teleorman
  6. Tamplari si montatori mobilier - Alexandria
Postat 14 mai 2024

montator\confectioner tamplarie pvc

Salariu

100 - 300 lei

Localizare

Alexandria

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Caut colegi pentru atelierul tamplarie pvc dornic de munca. Locatia Alexandria Plata este discutabilă in functie de abilitati si performante Dacă ai experiență și cunoști domeniul productie sau montaj tamplarie din PVC este un avantaj, te aștept la o discuție. Pun accent foarte mare pe seriozitate ! Exclus celor care au atractie pentru băuturile alcoolice in timpul lucrului

Candidatul Ideal

Cunostinte despre montaj si masinile si uneltele de confectionare utilizate in tamplarie PVC . Experienta in domeniul tamplariei sau constructiilor; Carnet conducere categoria B

Descrierea jobului

Confectionarea componentelor din PVC si aluminiu pentru ferestre, usi si alte structuri conform desenelor tehnice si specificatiilor. Realizarea montajelor conform planificarii primite; Transportul produselor in bune conditii pana la adresa de montaj; Participarea la descarcarea marfii livrate; Asigurarea demontajului si montajului tamplariei, geamurilor, accesoriilor conform fiselor tehnice. ! Tel: 07******25

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 242839694