2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Satu Mare
  6. Manipulatori marfa - Satu Mare
Postat 31 mai 2024

Mobman.ro cauta Lucrator depozit

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO41213669

Suntem o companie dedicată furnizării de mobilier scolar, gradinita, institutii si ne dorim să adăugăm un nou membru valoros în echipa noastră de succes. Căutăm un Lucrător depozit dedicat, responsabil și energic, pentru a se alătura misiunii noastre de a devii furnizorul principal de mobilier pentru instituțiile din Europa de Est.

Responsabilitățile tale:

Primirea, verificarea și organizarea mărfurilor de mobilier în depozit.

Pregătirea comenzilor pentru livrare și asigurarea ambalării corecte a produselor.

Manipularea și transportul mobilierului în depozit, cu atenție la siguranță și integritatea produselor.

Păstrarea și menținerea ordinei și curățeniei în depozitul nostru.

Participarea la inventare și raportarea stocurilor.

Cerințe:

Experiență anterioară în lucrul cu mobilierul sau în depozit reprezintă un avantaj.

Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a depune eforturi fizice.

Atitudine proactivă, responsabilitate și atenție la detalii.

Capacitatea de a lucra bine în echipă și de a urma instrucțiuni precise.

Abilitatea de a respecta termenele limită și de a rezolva sarcinile în mod organizat.

Oferim:

Pachet salarial motivant 3000 RON (NET) plus beneficii atractive.

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și dedicată.

Mediu de lucru plăcut și profesionist.

Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Program de lucru:

L- V: 8.30 - 17.00

Zile libere cu ocazia sarbatorilor legale date de stat

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații potriviți pentru a contribui la creșterea și succesul nostru continuu!

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 270377545