2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 3
Postat 30 aprilie 2024

Merchandising ( Mercantizor )

Salariu

2 500 - 3 300 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Compania OTI Group specializata pe piata consumabilelor de curatenie, angajeaza MERCANTIZOR MARFA in MAGAZINELE din Bucuresti (in functie de zona alocata si livrari sunt deservite 2,3 magazine/zi)

Candidatul ideal:

  • Bune abilitati de comunicare

  • Responsabilitate fata de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite

  • Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren

  • Constitue avantaj experienţa profesionala in domenii care presupun relationare cu clientii

  • Fire activa, dinamica si organizata.

Descrierea jobului:

  • Asigura necesarul de marfa la raft

  • Expune marfurile intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibila clientilor

  • Urmareste si creste spatiul la raft si asigura incarcarea lui cu marfa in functie de vanzare

  • Inlocuieste etichetele deteriorate ale produselor

Se ofera:

  • salariu atractiv - cca 2500 Lei / luna net (inclusiv bonuri de masa)

  • comision lunar din cifra de afaceri generata (~350 lei - 800 lei)

  • decontare transport

  • loc de munca curat, civilizat, modern, in cadrul unei echipe dinamice si prietenoase.

  • weekendurile libere

Pentru detalii si interviu suna la 07******95.

Iti multumim si te asteptam in echipa OTI!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 244627436