2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Timisoara
Postat 23 mai 2024

Merchandiser Zona de Vest cu masina de serviciu

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Timisoara

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29070357

Angajam Merchandiser pentru Zona de Vest a tarii (3 judete): Timis, Arad, Bihor.

Descriere:

Candidatul ideal:

  • Persoana responsabila, serioasa, organizata.

  • Permis de conducere categoria B - conditie obligatorie.

  • Disponibilitate la deplasari in zona desemnata.

  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.

  • Bune abilitati de comunicare si relationare.

Descrierea jobului:

  • Aprovizionarea si aranjarea produselor in vitrine.

  • Colaborarea si mentinerea unor relatii bune cu personalul magazinelor.

  • Asigurarea si verificarea vizibilitatii optime a produselor in vitrinele desemnate in scopul cresterii vanzarilor.

  • Responsabilitatea de a preveni si comunica in timp util stocurile lipsa din vitrine.

Beneficii:

  • Mediu de lucru prietenos

  • Pachet salarial competitiv

  • Masina de serviciu

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269998824