2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Alba
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Alba Iulia
Instore Power Provider
Postat 27 aprilie 2024

Merchandiser P&G Part Time Alba Iulia

Salariu

1 530 - 1 531 lei

Localizare

Alba Iulia

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Produsele Procter & Gamble se misca in ritm rapid. De aceea avem nevoie de cei mai priceputi Merchandiseri, care sa se ocupe de aranjarea lor.

Vei face parte dintr-o echipa in care te vei simti: bine venit, apreciat si ascultat!

In Echipa IPP- Instore Power Provider:

- Ne pasa de oameni;

- Investim in dezvoltarea profesionala;

- Recunoastem rezultatele individuale si performanta;

- Oferim stabilitate, respect si consecventa

Part Time - Locatie Fixa

Program de lucru: 07:00-11:00

Repartizare: Luni - Vineri

Salarizare si beneficii:

- Pachet salarial 1531 lei (salariu fix + bonuri de masa + Decont transport);

- Tichete de masa;

- Bonus lunar campanii;

- Prima de Vacanta;

- Tichete pentru sarbatorile anuale (Craciun) ;

- Loc de munca stabil, contract individual de munca incheiat pe durata nedeterminata;

Responsabilitati:

- Vei implementa proiectele de mercantizare in magazinul alocat;

- Vei verifica si aranja la raft produsele mercantizate;

- Vei implementa planograme

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 268530098