2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Instore Power Provider
Postat 24 aprilie 2024

Merchandiser Dedicat - Divizie Inghetata

Salariu

3 160 - 3 161 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 3

Viitorul coleg va lucra în strânsă legătură cu reprezentanții locali ai clienților și magazinelor de retail, pentru a face produsele clienților noștri remarcabile pe rafturile magazinelor de tip Supermarket- Divizie inghetata.

Te invităm să te alături unei echipe care îți va acorda suport și te va ajuta să evoluezi profesional, dacă:

Ești o persoană dinamică, responsabilă și cu foarte bune abilități de comunicare;

Ai experiență pe o poziție similară minimum 6 luni;

Ai abilități de planificare, organizarea și stabilire a priorităților;

Ai bune abilități de analiză și atenție la detalii.

Program: Luni-Vineri ; Interval orar: 07:00-15:30

Rute disponibile:

- Pozitie Back-up

 - Sector 2;

- Sector 3;

 -Sector 4 – Popesti Leordeni;

Salarizare și beneficii:Pachet salarial NET 3160 LEI (salariu fix, tichete de masa, decont transport);

Echipament de muncă;

Loc de munca stabil, contract individual de munca pe durata nedeterminata;

Plan de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Responsabilități:

Vei aranja produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;

Vei asigura și verifica prezența permanentă la raft a produselor companiei;

Vei implementa standardele de mercandizare;

Vei implementa planogramele în conformitate cu obiectivele comunicate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268117079