2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bistrita-Nasaud
  6. Contabilitate - Bistrita
Postat 07 mai 2024

Melarox - Angajam CONTABIL Primar

Salariu

5 000 - 6 000 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Melarox - Angajam CONTABIL EXPERT

Compania noastră, Melarox, lider în industria noastră, angajează un Contabil Expert pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Dacă sunteți o persoană pasionată de contabilitate și aveți experiență în domeniu, aceasta este o oportunitate excelentă pentru a vă dezvolta cariera într-un mediu stimulant și plin de provocări.

Responsabilități:

  • Gestionarea și înregistrarea corectă a tuturor tranzacțiilor financiare ale companiei

  • Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale

  • Monitorizarea și analizarea bugetului companiei

  • Colaborarea strânsă cu departamentul de vânzări și marketing pentru a asigura o înregistrare precisă a veniturilor și cheltuielilor

  • Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă în vigoare

  • Identificarea și implementarea de soluții pentru optimizarea proceselor financiare

Cerințe:

  • Diplomă de licență în contabilitate sau domenii similare

  • Experiență relevantă de minim 5 ani în domeniul contabilității

  • Cunoștințe solide de legislația fiscală și contabilă

  • Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor

  • Atenție la detalii și precizie în efectuarea calculelor

  • Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate și a instrumentelor Microsoft Office

  • Abilități de comunicare și colaborare eficientă în echipă

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru plăcut și stimulant

  • Participare la proiecte interesante și diverse

  • Posibilitatea de a lucra cu o echipă de profesioniști talentați și dedicați

  • Salar: 5000-6000 lei net

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de contabilitate și doriți să faceți parte dintr-o companie de succes, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră actualizat. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre potențiala dumneavoastră contribuție la succesul nostru continuu.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 262743841