2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Suceava
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Suceava
Postat 25 aprilie 2024

Mecanic / Inginer Utilaje Agricole 800-1500 Euro

Salariu

800 - 1 500 €

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: RO3903640

Esti pasionat de mecanica? Ai experienta intr-un service auto sau in mentenanta utilajelor (mecanica / electrica / hidraulica / etc)? Hai in echipa noastra.

URSA MARE - reprezentata de combine / tractoare CLAAS si implemente LEMKEN si AMAZONE - cauta un inginer / tehnician / mecanic pentru a se alatura echipei de service utilaje agricole.

ABILITATI NECESARE:

  • Studii tehnice medii sau superioare

  • Cunostinte de baza in operarea calculatorului (mail / browser / word / excel)

  • Cunostinte medii de limba engleza sau germana (scris si vorbit)

  • Permis de conducere

  • Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor

  • Atentie distributiva, seriozitate, corectitudine

  • Capacitate de lucru in echipa

  • Experienta in domeniul mecanic / electro-mecanic (service auto sau utilaje motorizate) constituie un avantaj

RESPONSABILITATI:

  • predare, receptie si punere in functiune a utilajelor agricole

  • efectuarea de intretineri periodice

  • constatarea si diagnosticarea problemelor tehnice aparute la utilaje

  • reparatia utilajelor

  • instruirea noilor proprietari in vederea exploatarii optime a utilajelor

  • intocmirea documentelor aferente lucrarilor efectuate

BENEFICII:

  • salariu net: 800-1500 euro

  • bonusuri bazate pe performanta si rezultate

  • asigurare de sanatate privata

  • pensie privata (contributie la Pilonul III)

  • tichete de masa 35 lei/zi

  • training atat la locul de munca cat si prin scolarizari in tara si in strainatate (Germania / Franta) la producatori de top

  • vei lucra in cadrul unei echipa de service bine pregatite alaturi de care sa poti invata si dezvolta

  • laptop, telefon, masina de serviciu

Va rugam trimiteti CV-ul pe whatsapp la numarul din anunt sau la

  • angajare AROND ursa - mare . ro

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 268893800