2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Calarasi
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Fundulea
Postat 15 aprilie 2024

Mecanic de intretinere STATIE DE BETOANE

Localizare

Fundulea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO16315579

T&D ProElectric, societate comerciala cu capital integral privat, activeaza in Romania in calitate de producator si distribuitor de componente si sisteme de distributie a energiei electrice de ultima generatie.

Prin sistemul propriu, T&D ProElectric asigura proiectarea, executia si punerea in functiune a instalatiilor de alimentare cu energie electrica contractate sub cerintele impuse de Electrica S.A., CEZ S.A., E.ON S.A.. Toate echipamentele comercializate de T&D ProElectric detin certificare de produs conform standardelor ISO in vigoare, acestea fiind insotite de certificate de conformitate si calitate. Pentru viitor, firma noastra vizeaza o dezvoltare rapida, diversificarea gamei de servicii puse la dispozitia clientilor, precum si aducerea unui suport activ la dezvoltarea mediului de afaceri din Romania.

ANGAJAM MECANIC DE INTRETINERE STATIE BETOANE

Candidatul Ideal

- calificat (mecanic/electromecanic)

- persoana organizata

- experienta in instalatii beton/statii betoane

Descrierea jobului

Postul este disponibil la noul nostru sediu din Fundulea, jud. Calarasi (strada Prelulngirea Muncii nr.2)

Oferta financiara se va discuta in cadrul interviului.

Localitate

Fundulea,

Calarasi

Calarasi, Fundulea
ID: 268472295