2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Prahova
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Ploiesti
Postat 03 aprilie 2024

Mecanic de intretinere

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Ai doua mâini dibace și ești priceput?

Am un job potrivit pentru tine! Dacă nu știi, dar ai dorința, înveți!

Job: se cauta urgent un mecanic pentru o fabrica în Ploiesti.

RESPONSABILITATI : intretinerea periodica a utilajelor mentenanta utilajelor si remedierea defectiunilor aparute asigurarea bunei desfasurari a procesului de productie documentarea intretinerii/reparatiilor

Cerinte :

studii medii tehnice cunostinte mentenanta/ reparatii

cunostinte elementare de electrica

capacitate de invatare si adaptare rapida la solicitarile specifice postului

minim 3 ani de experienṭă în domeniul tehnic, pe o poziṭie similară

capacitate de decizie si prioritizare

bune abilitati de comunicare

abilitati de lucru in echipa

disciplina, seriozitate, spirit practic si initiativa

Beneficii : salariu motivant, bonuri de masa, transport asigurat, dezvoltare profesionala in cadrul companiei

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 254477142