2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Neamt
  6. Service auto - Piatra Neamt
Dinamic 92 Distribution
Postat 23 aprilie 2024

Mecanic auto - service Tire Expert Center Piatra Neamt

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Responsabilitati principale:

- Desfăşoara activităţi de reparaţie şi întreţinere a autovehicolelor;- Utilizează şi întreţine echipamentele şi aparatele din dotare în condiţii corespunzătoare.

Cerinte:- calificare si experienta in domeniu (experienta intr-un service auto constituie un avantaj);- seriozitate, corectitudine, responsabilitate;- dorinta de colaborare pe termen lung si de a evolua continuu.

Beneficii Oferite:- mediu de lucru placut;- colaborare cu o echipa profesionista;- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 258101216