2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Bucuresti
  7. Service auto - Sectorul 4
Postat 19 iunie 2024

Mecanic auto - service auto sector 4

Salariu

5 500 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14660031

CARRA IMPEX 2000  –  Suntem service autorizat R.A.R. specializat in domeniul intretinerii si reparatiilor pentru autoturisme si autoutilitare de pana la 3,5T.

De peste 20 de ani de activitate oferim, clientilor nostri, servicii de calitate.

Activitati desfasurate in service:

-       Diagnoza auto – testare computerizata

-       Mecanica generala

-       Revizii tehnice periodice

Responsabilitatile postului:

  • realizarea reparatiilor necesare

  • propunerea de solutii optime din punct de vedere tehnic, calitativ si economic

  • colaborare buna cu colegii si clientii companiei

  • asigurarea curateniei la postul de lucru

 Ne-am dori ca tu sa:

  • ai experienta in mecanica auto

  • ai cunostinte de utilizare a software-ului de diagnoza

  • ai o atitudine pozitiva

  • fii o persoana onesta si responsabila

  • fii o persoana ordonata, organizata

  • lucrezi bine in echipa

 Noi iti oferim:

Salariu intre 5.500 lei si 7.000 lei net (in functie de cunostintele si experienta ta in domeniu)

Contract de munca pe perioada nedeterminata.

La angajare vei fi ajutat sa te integrezi cu usurinta in echipa noastra si sa obtii rezultate in scurt timp.

Program de lucru: Luni – Vineri: 9:00 – 18:00

Adresa: Str. Meridianului nr. 3, sector 4

Pentru a programa un interviu va rog sa sunati la: 07********37 – (de luni pana vineri de la ora 9:00 -18:00).

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270535685