2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Mogosoaia
Postat 10 iunie 2024

Mecanic auto cu experienta

Salariu

7 500 - 10 000 lei

Localizare

Mogosoaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 35612010

Descriere

Expert Garage Solutions isi mareste echipa!!!

Suntem în căutare de coleg calificat cu experiență de muncă pe un post similar, care să fie dornic de o nouă provocare profesională alături de compania noastră.

Descrierea jobului:

  • Diagnosticarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice ale vehiculelor-

  • Efectuarea reparațiilor și întreținerii planificate în conformitate cu standardele și procedurile companiei-

  • Utilizarea echipamentelor și instrumentelor adecvate pentru a asigura calitatea lucrărilor efectuate

  • Colaborarea cu echipa pentru a îndeplini obiectivele comune și pentru a menține standardele ridicate ale serviciilor noastre

  • Asigurarea că toate reparațiile sunt efectuate în conformitate cu normele de siguranță și reglementările legale

Beneficii:

  • Salariu atractiv in functie de experienta

  • Bonusuri de performanta

  • Prime de sarbatori

  • Decont transport

Localitate

Mogosoaia,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Mogosoaia
ID: 270500588