2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Ramnicu Sarat
Postat 17 aprilie 2024

MCA COMERCIAL SRL- Angajeaza Operator Introducere si Validare Date

Salariu

2 700 - 3 200 lei

Localizare

Ramnicu Sarat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO13219828

Esti in cautarea unui loc de munca? MCA COMERCIAL angajeaza! -OPERATOR INTRODUCERE SI VALIDARE DATE!

SARCINI SI RESPONSABILITATI PRINCIPALE

Titularul postului se ocupa de efectuare NIR-urilor la marfa, a facturilor si a avizelor de insotire a marfii , a centralizatoarelor , de corelarea stocurilor fizice cu cele scriptice impreuna cu seful de magazint/gestionarul , emiterea facturilor proforme si a facturilor finale de livrare catre clienti, urmarirea discounturilor acordate de furnizori (comunicate in scris sau telefonic), de situatia diferentelor de inventare corespunzatoare pe punctele de lucru supervizate.

Pentru mai multe detalii, avem rugamintea sa transmiteti cv-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail afisata in anunt si/sau sa sunati la numarul de telefon: 07********75.

Localitate

Ramnicu Sarat,

Buzau

Buzau, Ramnicu Sarat
ID: 269129513