2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Buzau
  6. Reprezentanti vanzari - Buzau
Postat 11 aprilie 2024

Angajam agent vânzari zona Vrancea/Buzau

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 13219828

Descriere

Ești în căutarea unui loc de muncă?

Vino in echipa MCA COMERCIAL! Poți deveni un agent de vânzari de succes! Ce zici? Sună bine nu?

Te așteptăm cu un apel telefonic la numărul din descriere sau cu un CV pe e-mail.

Număr de telefon: 07********95

Conditii  :

  • Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;

  • Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;

  • Disponibilitate pentru munca de teren in zona delimitata de catre companie ;

  • Studii medii finalizate ;

  • Permis de conducere – categoria B;

  • Experienta in domeniu pe o functie similara constituie un avantaj

  • Putere de convingere si determinare pentru atingerea tintelor stabilite

Responsabilităţi principale:

  • Analizează potenţialul comercial oferit de punctul de vânzare al clientului;

  • Culege informaţii despre clienţi pentru întocmirea rapoartelor;

  • Prezintă clientului produsele comercializate;

  • Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

  • Semnalează apariţia unor clienţi noi şi propune itinerarii de vizitare a lor;

  • Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

  • Preia comenzile emise de clienţi;

  • Acordă consultanţă clienţilor în ceea ce priveşte caracteristicile şi comercializarea produselor.

  • Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

  • Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

  • Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);

  • Tableta/telefon de serviciu/autoturism de serviciu;

  • Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre performanta;

  • Susţinere în construirea unei cariere de succes.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 268767116