Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Mures
  6. Transport marfa - intern - Targu-Mures
Postat 13 iulie 2021

Materom angajează Agent distribuție marfă – rută națională Târgu Mureș

  • Tip job

    Full time

  • Targu-Mures, Mures

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Materom angajează Agent de distribuție marfă – rută națională - Târgu Mureș

Descrierea și responsabilitățile postului:

• Transportul mărfii de la sediul central Materom la puncte de lucru din țară

• Încărcarea și descărcarea mărfii

• Predarea mărfii către clienții din zona alocată

Cerințe

• Posesor al carnetului de conducere categoria B (cu experiență pe autoutilitare de până la 3,5 t)

• Posesor al carnetului de conducere de minim 3 ani sau având minim 300.000 km parcurși

• Experiența în domeniul distribuției constituie un avantaj

• Abilități de comunicare și organizare

Beneficii:

• Contract pe perioadă nedeterminată

• Tichete de masă

• Bonusuri de performanțe

• Bonus recomandare candidați

ID: 221874610

Materom

Pe OLX din septembrie 2014

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din