2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Mures
  6. Altele - Targu-Mures
Postat 12 aprilie 2024

MATEROM - Agent securitate

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Materom angajeaza Agent securitate - Depozit Logistica Tg. Mures

CANDIDATUL IDEAL:

  • capacitatea de a munci in echipa;

  • capacitate de integrare, profil etic profesional si uman;

  • atentie: concentrare, mobilitate;

  • cunostinte minime PC.

PREGATIRE:

  • atestat Agent de Securitate;

  • permis de conducere cat. B;

  • experienta in domeniu.

RESPONSABILITATI:

  • activitati de paza si control a persoanelor si autovehiculelor;

  • monitorizare camere;

  • autoritate;

  • vocabular decent;

  • disponibilitate a lucra in ture.

  • inlocuieste colegii aflati in concedii

BENEFICII

  • loc de munca stabil;

  • pachet salarial motivant, negociat in baza interviului;

  • tichete de masa (in valoare de 30 lei/tichet);

  • tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreaga;

  • sistem de paza propriu;

  • o meserie apreciata si apartenenta intr-o companie puternica.

PROGRAM DE LUCRU

  • Munca in schimburi, 12/24 - 12/48;

Cum se desfasoara procesul de recrutare?

  • Trimite-ne CV-ul tau prin mesaj pe OLX sau pe adresa de email de pe pagina Materom

  • Daca CV-ul tau va fi selectionat vei fi contactat pentru un interviu cu reprezentantul departamentului Resurse Umane, urmat de un interviu cu managerul de departament.

  • Daca raspunsul nostru este pozitiv, vei fi contactat telefonic pentru a-ti fi transmisa oferta noastra.

Ce facem noi si de ce sa ne alegi?

  • Compania MATEROM este o afacere românească de familie, dinamică, peste 25 ani de experienţă. Îşi desfăşoară activitatea în domeniul importului şi distribuţiei de piese auto cu pasiune, profesionalism.

  • Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Opel, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen. Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezintă conceptul de service NexusAuto în România.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 258605846