2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Arad
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Arad
Postat 22 aprilie 2024

Secretariat/Contabilitate primara

Salariu

3 300 - 3 400 lei

Localizare

Arad

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem o companie de producție din Arad (Micălaca) și căutăm o persoană pricepută pentru un rol de Secretariat/Contabilitate Primară pentru a se alătura echipei noastre. Dacă vă interesează o provocare cu oportunități de creștere profesională, credem că acest post este pentru dvs.!

Cerințe:

  • O bună organizare

  • Experiența pe un post similar constituie avantaj

  • Cunoștinte de operare pachetul Microsoft Office

  • Limba italiană și limba engleză

Responsabilități:

  • Emitere facturi, NIR-uri, chitante, dispozitii de plată, încasare

  • Menținere relație cu banca (obține scrisori de garanție, BO, file CEC și altele)

  • Înregistrarea corectă și la zi în programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primară, facturi de intrare de marfă, facturi de cheltuieli, încasări și plăți prin instrumente de încasare/plată, deconturi de cheltuieli, bonuri de consum, etc

  • Rezolvarea problemelor apărute în urma unor modificări ale facturilor, comenzi cerute de clienți

  • Evidența soldurilor clienților debitori și urmărirea încasărilor la termen a facturilor emise către clienți

  • Trimiterea înștiințărilor clienților care au întârzieri la plată

  • Arhivarea ordonată a tuturor documentelor

  • Ținerea la zi a evidențelor pe furnizori și urmărirea efectuării plăților la scadență

  • Colaborarea strânsă cu celalalte departamente ale societății

  • Preluarea documentelor și inregistrarea lor

  • Realizarea de rapoarte în domeniul de activitate de câte ori este cerut de management sau de câte ori consideră necesar

Oferim:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masă de 30 RON zi;

  • Asigurare de sănătate și accidente;

  • Asigurarea transportului.

    Așteptăm cu mare entuziasm CV-ul dvs!

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269038873