2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Cluj
  6. Specialist Marketing - Cluj-Napoca
Postat 21 mai 2024

Marketing Specialist

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Firma Vladis & AM Company SRL angajează Marketing Specialist pentru o locația din Cliuj-Napoca. Atenție nu este doar muncă de birou!

Firma noastră se ocupă cu comercializarea de materiale pentru construcții și amenajări exterioare (cărămidă, pavaje, sisteme gard, sisteme de drenaj a apelor pluviale etc.)

Noul nostru coleg trebuie să fie o persoană cu experiență care poate fi dovedită și care dorește să preia resposabilitatea unui depozit de marfă cu angajați în subordine. Toate acestea se răsplătesc cu un pachet salarial foarte atractiv.

*Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin mesaj pe OLX.

Program part time /full time și contract de muncă pe o perioadă nedeterminată.

*Este obligatoriu să aveți experiență de minim 3 ani pe o poziție similară.

*Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat.

*Cunoștințe de operare calculator, email, pachetul Office la nivel avansat.

*Permis de conducere categoria B.

*Apt din punct de vedere fizic și dispus să depună efort fizic ocazional.

-ATRIBUȚII-

- Răspunde de organizarea și planificatea postrilor pe social media ;

- Face oferte către clienți atât verbal cât și pe mail sau whatsapp ;

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare

- Verifica stocurile la produsele din depozit;

- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

-RESPONSABILITĂŢILE POSTULUI

-Genereaza, editeaza, publica si share continu

-Editeaza video si foto pentru a crearea de continut pentru Facebook Instagram olx

-Raspunde la mesaje si comentarii pe Facebook/Instagram

-Preia contacte care solicita vizite de pe mediile online si le distribuie showroom-urilor

-Compune textele pentru postarile pe mediul online

-Setarea unui program de postari (cand si ce se posteaza)

-Vine cu propuneri pentru creearea de continut pentru site, social media

-Incarca pe site produse cu datelee corecte, schita, dimensiuni, keywords

-construiesti si mentini prezenta pentru social media Instagram, Facebook, Pinterest

- Creezi campanii targetate online si offline, pentru produse si le urmaresti cu cea mai mare atentie, pana la atingerea obiectivelor

- atragerea clientilor

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini;

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si

politicile comerciale ale companiei;

- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin mesaj pe OLX sau pe email;

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 262179800