2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Chiajna
Postat 28 aprilie 2024

Manipulant/picker depozit textile in Chiajna - salariu 3000RON in mana

Salariu

2 900 - 3 000 lei

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Lucrator depozit / Picker Chiajna

Locatie

Soseaua de centura, Nr. 28-35 Chiajna, Langa reprezenta Renault

Candidatul ideal:

Esti meticulous si responsabil

Ai bune abilitati de organizare si esti atent la detalii

Esti dinamic, ai spirit de echipa si initiativa

Cazier curat

Descrierea postului:

Receptia, verificarea si alarmarea marfii ;

Sortarea, scanarea si gestionarea produselor ;

Aranjarea marfurilor in depozit pe rafturi ;

Pregatirea comenzilor cerute in mod curent de magazine ;

Incarcarea si descarcarea marfurilor in/din mijloacele de transport specifice depozitului ;

Manipularea marfurilor in conditii de siguranta ;

Asigurarea curateniei la locul de munca ;

Respectarea si realizarea sarcinilor incredintate de seful de depozit ;

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Pachet salarial motivant - 5100 brut, 3000 RON net (in mana)

Tichete de masa - 400 RON net

Transport asigurat la venire/plecare doar de la statia de metrou Pacii

Prima de Craciun

Asigurare medicala privata

Program de lucru fix 07:00-16:00 (8 ore + 1 ora pauza) / 5 zile lucratoare cu 2 zile libere

Se lucreaza si in weekend prin rotatie

Programare interviu: 07******53 .

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 242160958