2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bacau
  6. Manipulatori marfa - Bacau
Fjobs.ro
Postat 25 aprilie 2024

Manipulant montaje panouri fotovoltaice

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Volt Expert, o companie specializată în montarea și instalarea sistemelor fotovoltaice, caută un Manipulant Marfă necalificat pentru a se alătura echipei noastre din depozit. Dacă sunteți o persoană harnică, responsabilă și dornică să învețe și să contribuie la succesul companiei noastre, vă invităm să aplicați pentru acest post!

Cerințe:

·         Disponibilitate pentru a lucra în echipă și pentru a urma instrucțiunile sefului de depozit și ale șoferului.

·         Capacitatea de a efectua sarcini fizice și de a ridica încărcături  în mod regulat.

·         Atitudine pozitivă și orientată către rezolvarea problemelor, cu o abordare proactivă față de muncă.

·         Permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj, dar nu este obligatoriu.

·         Disponibilitate pentru lucrul în regim de program flexibil, inclusiv unele sâmbete sau ore suplimentare, în funcție de necesitățile operaționale ale companiei.

Responsabilități:

·         Încărcarea și descărcarea materialelor și echipamentelor necesare pentru instalarea sistemelor fotovoltaice în vehiculele de transport.

·         Asistență șoferului în timpul deplasării pentru a asigura o manipulare sigură și eficientă a mărfii la locația clientului.

·         Respectarea procedurilor de siguranță și a instrucțiunilor de lucru pentru a evita accidentele și deteriorarea mărfii.

·         Pregătirea și organizarea materialelor în depozit pentru a asigura o gestiune eficientă a stocurilor și o expediere corectă a comenzilor.

Beneficii:

·         Salarizare competitivă de 3150 lei net lunar.

·         Mediu de lucru dinamic și stimulant într-o echipă prietenoasă și profesionistă.

Program de lucru

Luni- Vineri : 08.00-16.00

Descrierea companiei

Voltexpert  esteo companie specializata in comercializarea componentelor si  instalarea sistemelor  fotovoltaice  cu echipamente de calitate, durabile si fiabile iar cu ajutorul echipei noastre de specialisti oferim solutia potrivita pentru nevoile energetice rezidentiale sau industriale. Obiectivul nostru este sa ajungem unul din principalii instalatori , distribuitori de sisteme fotovoltaice din Romania

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la creșterea și succesul Volt Expert, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat pe site-ul nostru web.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 268534760