2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Jucu
Postat 29 aprilie 2024

Manipulant Marfuri Jucu, Cluj

Localizare

Jucu

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

DB Schenker Logistics angajează Manipulant mărfuri pentru depozitul din Jucu-Herghelie, județ Cluj.

Cerințe:

  • Muncitor necalificat / calificat - experiența într-un depozit de logistica se consideră un avantaj;

  • Cunoștințe solide în domeniul logisticii;

  • Persoană dinamică și responsabilă;

  • Disponibilitate de a lucra în 2 schimburi, luni-vineri - 08:00-16:00/14:00-22:00.

Descrierea jobului

Responsabilităti:

  • Participarea activă la încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit;

  • Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucțiunilor primite;

  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;

  • Respectarea procedurilor operaționale la nivel de depozit.

Beneficii:

  • Bonus de performanță;

  • Tichete de masă;

  • Acces la traininguri - în funcție de aplicabilitatea în activitățile zilnice;

  • Abonament Bookster;

  • Pachet - discount la furnizorii Schenker;

  • Evenimente dedicate angajaților.

Localitate

Jucu,

Cluj

Cluj, Jucu
ID: 269130634