2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
Postat 23 aprilie 2024

Manipulant Marfuri - Brasov

Salariu

2 600 lei

Localizare

Brasov

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii săi, un important furnizor de soluții moderne de curierat, manipulant mărfuri.

Responsabilități:

  • Recepționarea, depozitarea și expedierea mărfurilor;

  • Pregătirea comenzilor conform documentelor de însoțire;

  • Operarea stivuitoarelor și a altor echipamente de manipulare a mărfurilor;

  • Menținerea curățeniei și ordinii în depozit;

  • Respectarea procedurilor de siguranță și securitate a muncii.

Cerințe:

  • Experiență anterioară ca manipulant marfuri constituie un avantaj;

  • Abilitatea de a ridica și transporta greutăți;

  • Capacitate de organizare și planificare a timpului;

  • Atitudine pozitivă și spirit de echipă.

Oferim:

  • Salariu net de la 2000 lei;

  • Tichete de masă 30 lei/zi;

  • Program de lucru 3 schimburi;

  • Mediu de lucru plăcut și o echipă dinamică;

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268420700