2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 6
Postat 18 aprilie 2024

Manipulant marfa si Sofer

Salariu

3 300 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30125570

Descriere

Cautam Sofer si Manipulant Mărfuri

Responsabilități:

  • Recepționarea, verificarea și pregătirea mărfurilor pentru expediere.

  • Ambalarea mărfurilor conform cerințelor.

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor folosind echipamentele adecvate.

  • Menținerea curățeniei și ordinei în depozitul de mărfuri.

  • Livrarea mărfurilor la clienți.

  • Menținerea vehiculului în stare bună de funcționare și curățenie.

  • Colaborarea cu echipa pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B (pentru autoturisme și autoutilitare).

  • Experiență anterioară în manipularea mărfurilor, de preferat intr-un deposit de textile.

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.

  • Capacitatea de a lucra în picioare pentru perioade îndelungate și de a ridica obiecte grele.

  • Experienta in lucru cu liza electrica

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe.

  • Mediu de lucru stabil.

  • Echipa tanara

  • Localizare in sector 6, Bucuresti.

  • Program lucru LUNI - VINERI, ora 09:00-17:00

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 266284936