2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Turda
ALTEX ROMANIA
Postat 24 aprilie 2024

Manipulant marfa/Picker - Depozit electronice si electrocasnice

Salariu

2 300 - 3 000 lei

Localizare

Turda

Locatia -> Turda, judetul Cluj - Transport asigurat din Turda si Campia Turzii

Cerințe:

  • Disponibilitatea de a lucra in ture: L-V 2 schimburi -> 07:00 - 16:00 si 14:00 - 22:00 -> 2 sambete/luna - 4h/zi: program 06:30-11:00

  • Atentie la detalii;

  • Abilitati de comunicare;

  • Tenacitate si perseverenta.

Condiții:

  • Program de lucru full-time;

  • Contract de muncă;

  • Concedii conform legislației;

  • Bonus de performanta pana la 500 lei net

  • Tichete de masa 40 de lei/zi lucrata (800 lei/luna);

  • Spor de weekend in valoare de 250 lei net;

  • Tichete Cadou de sarbatori;

  • Transport asigurat (confirmam telefonic localitatile);

  • Salariu motivant;

Responsabilități:

  • Preia comenzile si le pregateste conform procedurii si instructiunilor de lucru;

  • Manipuleaza marfa conform postului pentru care este incadrat (manipulant, picker,packer);

  • Foloseste utilajele din dotare pentru transportul in depozit al produselor (transpaleta manuala, transpaleta electrica);

  • Preda comenzile pregatite conform procedurii.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 269144271