2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Cluj-Napoca
Postat 10 mai 2024

Manipulant Marfă, Picker

Salariu

3 000 - 3 100 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO6224937

Moldovan Carmangerie caută personal pentru noul Depozit Logistic din cadrul Parcului Logistic Transilvania, sau pentru fabrica de la Sânnicoara

Posturile libere sunt: Manipulanți marfă, Lucrători in depozit-Pickeri.

Candidatul ideal:

- manevrarea eficienta a dotărilor tehnice utilizate in îndeplinirea sarcinilor postului;

- disponibilitatea pentru munca fizica, dinamica;

- disponibilitate la program in schimburi

- învățare activă, spirit organizatoric, punctualitate, receptivitate;

- cunoștințe utilizare scaner;

Principale responsabilități:

- manipulează produsele;

- efectuează operațiuni de ambalare a produselor;

- efectuează recepția fizica a mărfii la intrarea in depozitul firmei;

- efectuează transferul de marfa din stocul central spre magazinele unității;

- aranjează produsele pe rafturi cu ajutorul terminalelor mobile;

- efectuează inventarul stocului de marfa ori de cate ori este nevoie;

- raportează șefului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

- pregătește marfa pentru livrare către clienții finali;

Ce oferim?

pachet salarial atractiv

tichete de masă de 25 Lei/zi

bonus de retenție

asigurare de sănătate privată

pachete si tichete cadou cu prilejul sărbătorilor

recompensă dacă aduci un coleg nou

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 211598572