2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
Postat 22 mai 2024

Manipulant marfă - logistică și distribuție

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 4077201

Descriere

Angajam Manipulant marfă - logistică și distribuție

PRO SOFT SRL, firmă de distribuție băuturi cu punct de lucru în Brașov, angajează personal pentru postul de Manipulant marfă în cadrul departamentului Livrări.

Responsabilități:

  • Insoteste soferul  la clienți, în locațiile specificate de pe raza judetului Brasov;

  • Incărcarea/descărcarea mărfii, in si din mijloacele de transport;

  • Mentinera curateniei la locul de munca

Cerințe:

  • Domiciliul in Prejmer, Dobarlau, Intorsura Buzaului, Zarnesti, Bran, Moieciu, Brasov, sau localitatile apropiate;

  • Apt din punct de vedere fizic;

  • ·Disponibilitate la efort fizic prelungit;

  • Abilitatea de a lucra in echipă;

  • Corectitudine și onestitate;

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant, in concordanta cu munca depusa;

  • Tichete de masa;

  • Prima de Sarbatori

  • Stabilitate la locul de munca;

  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale

Descrierea companiei

Cu o experiență de peste 25 ani în domeniul comerțului și distribuției de băuturi și produse alimentare și numeroase contracte de colaborare cu furnizori de renume (Ursus Breweries, Bergenbier, Romaqua, Coca Cola, Alexandrion, Cotnari, Valvis, Recas, Agrana, Parmalat, Red Bull, Intersnack, ș.a), grupul de firme PRO SOFT a trecut de-a lungul timpului prin diverse etape de dezvoltare, ajungând astăzi la un sistem bine organizat, modern, pentru a satisface nevoile și dorințele clienților noștri și ale furnizorilor.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270244214