2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 6
Postat 01 mai 2024

Manipulant marfa Edelweiss Grup SRL

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Edelweiss Grup este o firmă care activează în domeniul distribuției de scule profesionale, unelte pentru grădină și articole de bucătărie premium. Suntem importatori și furnizori de branduri de renume, cu o experiență solidă de peste 20 de ani în acest domeniu.

Descrierea postului:

Căutăm o persoană organizată și dedicată care să se integreze în echipa noastră de logistică.

Responsabilități:

  • Pregătirea comenzilor în vederea expedierii

  • Etichetarea produselor

  • Recepționarea produselor

  • Inventarierea produselor

  • Menținerea spațiului de lucru curat și organizat

Cerințe:

  • Fără cazier

  • Minim 10 clase absolvite

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă

  • Deținerea unui atestat de stivuitorist reprezintă un avantaj

Beneficii:

  • Salariu 2800 ron, net

  • Bonuri de masa

Program de lucru: 09:00 – 18:00

Locatie: Drumul Osiei 76, Sector 6, Bucuresti.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269500644