2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 6
Postat 08 aprilie 2024

Operatori Productie/Montator Subansamble in Bucuresti!

Salariu

3 150 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaNumarul de posturi disponibile: 10

Gi Group România angajeaza Operator Producție / Montator Subansamble pentru partenerul nostru, una dintre cele mai mari companii multinationale, producatoare de componente si subansamble pentru industria auto.

Locație: Sector 6, metrou Pacii

Program: L-V, 3 schimburi, 06:00 - 14:00 , 14:00 - 22:00 , 22:00 - 06:00

CE NE DORIM:

- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

RESPONSABILITATI:

- Asamblarea de componente sau subansamble auto;

- Respectarea și urmărirea proceselor de lucru;

- Utilizarea echipamentelor conform specificațiilor și instrucțiunilor de lucru.

CE VA OFERIM:

- Salariul de incadrare: 4379 lei brut /2579 lei net;

- Bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi;

- Beneficiu flexibil de 200 de lei (Decont transport / Tichete vacanta);

- Bonusuri lunare, sporuri de noapte;

- Prima de Paste (20% din salariul brut), prima de Craciun (40% din salariul brut) prima de vacanta acordata in iunie (40% din salariul brut);

- Asigurare medicala privata;

- Pachet servicii medicale;

- 26 zile Concediu Odihna;

- Program de lucru in 3 schimburi L-V.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon: 0 sapte doi noua 0 zero cinci 2 sase opt

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268743941