1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Voluntari

Anuntul este dezactivat

Postat April 01, 2021

Manipulant marfa Afumati

  • Tip job

    Full time

  • Voluntari, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal

- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

- sa nu aiba antecedente penale;

- sa fie apt din punct de vedere medical;

Descrierea jobului

- sa incarce si sa descarce marfurile;

- sa asigure integritatea si securitatea marfurilor;

- sa respecte programul de lucru stabilit prin contractul de munca;

- primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul al sefilor ierarhici;

- asigura paza materiala si juridica a marfurilor pe care le manipuleaza;

- satisface in timp util comenzile;

- ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor;

Persoanele interesate ne pot contacta la urmatoarele numere de telefon:

CONSTANTIN MAXIM - 0755222251

ID: 216316114Raportează