2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Constanta
  6. Manipulatori marfa - Constanta
Dl Andrei
Postat 26 aprilie 2024

Manipulant echipa amenajari

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Angajăm permanent MANIPULANT ÎN ECHIPĂ DE AMENAJĂRI pentru depozit gresie , faianță și expoziții magazine.

Cerințe:

·         Permis de conducere categoria B obligatoriu;

·         Experiență în conducerea autoutilitarelor de 3.5 T constituie avantaj;

·         Studii medii finalizate;

·         Disponibil pentru deplasări în țară.

Descrierea jobului:

·         Pregătirea mărfurilor pentru expunerea în magazine;

·         Manipularea, împachetarea, paletizarea mărfurilor și încărcarea/descărcarea din mașina.

 Oferim:

·         Salariul pentru început 3400 lei net minim asigurat;

·         Bonuri de masă;

·         Plata orelor suplimentare;

·         Bonusuri în perioada de vară;

·         Diurnă zilnică pe durata deplasărilor;

·         Prime de sărbători;

·         Beneficii la achiziționarea produselor din portofoliul societății.

INFORMATII DE LUNI-VINERI INTRE ORELE 9.00-17.00

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 267609632